Hlava Fr. Kafky_banner

Vaše Kariéra

Specializujeme se na vývoj, výrobu a programování automatizační techniky od jednoúčelových strojů až po plně automatické montážní linky. Pro naše zákazníky navrhujeme inovativní řešení a realizujeme jejich investiční projekty zefektivňující výrobu. Naše konstrukční kancelář a montážní hala sídlí v Praze.

Staň se jedním z nás – součástí týmu, který vymýšlí, konstruuje a vyrábí automatizační techniku.

V případě otázek nebo zájmu o některou z pozic kontaktujte Šárku Cikánkovou.

Šárka Cikánková
sarka.cikankova@d2g.cz

+420 601 131 780

A co děláme?

Zaměřujeme se na jednoúčelové stroje, testery i komplexní linky. Většina projektů je pro automotive, další projekty jsou třeba pro odvětví logistiky. Asi tři čtvrtiny projektů putují do celého světa pro zahraniční klienty.

Tady jsou videa některých našich realizovaných projektů.

Více našich realizací najdete tady.

A koho právě hledáme?

Programátor PLC

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • prokazatelná zkušenost s programováním strojních zařízení (obor automatizace, elektro, senzorika, snímače apod.)
  • programování a znalost PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.)
  • AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, ideálně komunikace
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci
  • ŘP skupiny B

Zařazení:

  • zařazení v týmu programátorů
  • podřízenost vedoucímu oddělení
  • přímá spolupráce s konstrukčním oddělením
  • práce v sídle firmy 70%, montáže a instalace u zákazníka 30%

Náplň práce:

  • tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC
  • oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka
  • tvorba dokumentace k SW
  • externí a interní komunikace
  • servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních
  • zaškolení obsluhy strojního zařízení
  • technická podpora zákazníkům, případná realizace SW změn

Nabízíme:

  • zázemí stabilní technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • účast na školeních
  • Multisport karta

Nástup:

  • ihned / dohodou

Pracovní poměr:

  • HPP

Místo výkonu práce:

  • Praha 10, Hostivař

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte Šárce Cikánkové na email sarka.cikankova@d2g.cz